Služby

Nabízím tyto služby:

  • Manikúra

Zahrnuje úpravu délky a tvaru nehtů, skleněným pilníkem, který je šetrný k přírodnímu nehtu, Ošetření nehtové kůžičky, aplikace oleje, masáž rukou včetně masážního krému.

Doba trvání : cca 30 min

 

  • P-shine

Japonská přírodní technika, dke jsou nehty ošetřeny speciální pastou, která vyživuje a leští. Skládá se z včelího vosku, mateří kašičky a křemičitého hlinku. Vhodné po sundání gelových nehtů! – nutná minimální pauza před aplikací: 5- 7 dní.

Služba zahrnuje úpravu délky a tvaru nehtu nehtu, ošetření nehtové kůžičky a její ošetření olejem, použití P-SHINU.

Doba trvání: cca 1,5 hod (včetně základní manikúry – 1 h)

 

  • CND Shellac

Bez poškození nehtů, bez zdlouhavého broušení, bez máčení v nešetrných odstraňovačích. Vydrží až 14 dní. Aplikace jako lak, trvanlivost jako gel, odstranění během pár minut a hlavně žádné poškození nehtů. Shellac se vytvrzuje v UV lampě, proto není potřeba zdlouhavě čekat na zaschnutí.

Služba zahrnuje úpravu délky a tvaru nehtu, úprava nehtové kůžičky, aplikace oleje, bázi, barvy a konečné top vrstvy.

 

  • Studený parafín

Doporučuje se pro omlazující účinky a hydratační péči. Má prohřívající efekt. Ošetření tímto parafínem pokožku osvěžuje, dělá ji pružnou a elastickou. Bojuje proti procesům stárnutí pokožky, odstraňuje toxiny, zvyšuje imunitu a obranyschopnost. Olej z hroznových peciček proniká do hlubších vrstev dermy, zajišťuje obnovu buněk a regeneraci buněčných struktur. Vhodný pro vysoký krevní tlak, cévní choroby a karpální tunely.

Doba trvání: cca 20 min

 

  • Pedikúra mokrá

V ceně pedikúry je úprava nehtů, očištění nehtového valů, odstranění kůžičky, odstranění zrohovatělé kůže, ošetření krémem, masáž